O nas - czyli kto za tym stoi ;)

O nas - czyli kto za tym stoi 😉

Najtrudniej mówić o sobie! Spróbujmy. Ponad 1000 zadowolonych klientów, 16 lat doświadczenia, dziesiątki tysięcy wypozycjonowanych fraz, doświadczony zespół sprawdzony w działaniu. Synerway to My!

Synerway - doświadczenie i wiedza budowane od lat.

Z dumą prezentujemy członków naszego zespołu. Każdy z nas jest inny na swój sposób, dzięki temu uzupełniamy się i tworzymy zespół o ponadprzeciętnych możliwościach. Fajnie być częścią tego teamu.

Bartek

Bartek

Prezes Zarządu

Karolina

Karolina

Księgowość i rozliczenia

Łukasz

Łukasz

Senior Account

Dominik

Dominik

Head of SEO

Jakub

Jakub

Key Account Manager

Michał

Michał

Business Development Manager

Iga

Iga

Junior Account Manager

Krzysztof

Krzysztof

SEO Web Developer

Krótka historia czasu w ujęciu Synerway

Oś czasu
 

Powiekszamy zespół

W naszym zespole liczy się samodzielność, doświadczenie oraz pozytywna energia przy wspólnych projektach. Pracujemy dla wielu rożnych branż. Jedno je łączy - każdy projekt to wyzwanie. Jeżeli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, wyślij swoje CV, nawet jeśli nie ma Twojej specjalizacji na poniższej liście - pracujemy z ludźmi, a nie stanowiskami. Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące pozycje:

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży SEM i SEO

Atmosfera i warunki pracy

Lubimy naszą pracę. Spędzamy razem większą część dnia, dlatego ważna jest dla nas atmosfera i warunki w jakich działamy.

Wspaniała atmosfera w pracy

Nasz zespół tworzą niezwykłe osoby. Jesteśmy otwarci i szanujemy się wzajemnie. Wiemy, że odpowiedzialne i samodzielne osoby pracują najefektywniej w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Motywujące otoczenie

Pracujemy w nowoczesnym biurze. Latem mamy chłodno - zimą miło i ciepło. Ciekawa aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy. Wygodny fotel, duże 2 monitory, wydajny sprzęt. Odpowiednie zaplecze techniczne to sine qua non.

 

Dobrze zaopatrzone zaplecze kuchenne

Dowolna ilość świetnej, świeżo mielonej kawy, herbaty, cytryny i soku malinowego. Płatki śniadaniowe i zioła. Pełna lodówka mleka. Dobrze wyposażona kuchnia.

 

Opieka medyczna

Nasi ludzie są najważniejsi, dlatego dbamy o ich zdrowie. Prywatna opieka medyczna, bez kolejek w dowolnym miejscu w kraju.

 

Karta multisport

Cenisz swoją kondycję fizyczną - bardzo nam się to podoba. Wspieramy Cię w uprawianiu spotów. Często zespołowo startujemy w maratonach i wydarzeniach sportowych wspierających szczytne cele.

 

Integracja zespołu

Work hard, play hard. Wspólne wyjścia i wyjazdy budują nasze lepsze zrozumienie i komunikację. Cenimy sobie możliwość wspólnego spędzania wieczoru od czasu do czasu.