O nas - czyli kto za tym stoi ;)

O nas - czyli kto za tym stoi 😉

Najtrudniej mówić o sobie! Spróbujmy. Ponad 1000 zadowolonych klientów, 12 lat doświadczenia, dziesiątki tysięcy wypozycjonowanych fraz, doświadczony zespół sprawdzony w działaniu. Synerway to My!

Synerway - doświadczenie i wiedza budowane od lat.

Z dumą prezentujemy członków naszego zespołu. Każdy z nas jest inny na swój sposób, dzięki temu uzupełniamy się i tworzymy zespół o ponadprzeciętnych możliwościach. Fajnie być częścią tego teamu.

Bartek

Bartek

Członek Zarządu

Karolina

Karolina

Księgowość i rozliczenia

Łukasz

Łukasz

Digital Manager

Dominik

Dominik

Head of SEO

Jakub

Jakub

Key Account Manager

Michał

Michał

Business Development Manager

Krzysztof

Krzysztof

eMarketing Specialist

Krótka historia czasu w ujęciu Synerway

Oś czasu
 

Powiekszamy zespół

W naszym zespole liczy się samodzielność, doświadczenie oraz pozytywna energia przy wspólnych projektach. Pracujemy dla wielu rożnych branż. Jedno je łączy - każdy projekt to wyzwanie. Jeżeli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, wyślij swoje CV, nawet jeśli nie ma Twojej specjalizacji na poniższej liście - pracujemy z ludźmi, a nie stanowiskami. Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące pozycje:

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży SEM i SEO

Atmosfera i warunki pracy

Lubimy naszą pracę. Spędzamy razem większą część dnia, dlatego ważna jest dla nas atmosfera i warunki w jakich działamy.

biuro Synerway S.A.

Wspaniała atmosfera w pracy

Nasz zespół tworzą niezwykłe osoby. Jesteśmy otwarci i szanujemy się wzajemnie. Wiemy, że odpowiedzialne i samodzielne osoby pracują najefektywniej w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Motywujące otoczenie

Pracujemy w nowoczesnym biurze. Latem mamy chłodno - zimą miło i ciepło. Ciekawa aranżacja biura sprzyja efektywnej pracy. Wygodny fotel, duże 2 monitory, wydajny sprzęt. Odpowiednie zaplecze techniczne to sine qua non.

 

Dobrze zaopatrzone zaplecze kuchenne

Dowolna ilość świetnej, świeżo mielonej kawy, herbaty, cytryny i soku malinowego. Płatki śniadaniowe i zioła. Pełna lodówka mleka. Dobrze wyposażona kuchnia.

 

Opieka medyczna

Nasi ludzie są najważniejsi, dlatego dbamy o ich zdrowie. Prywatna opieka medyczna, bez kolejek w dowolnym miejscu w kraju.

 

Karta multisport

Cenisz swoją kondycję fizyczną - bardzo nam się to podoba. Wspieramy Cię w uprawianiu spotów. Często zespołowo startujemy w maratonach i wydarzeniach sportowych wspierających szczytne cele.

 

Integracja zespołu

Work hard, play hard. Wspólne wyjścia i wyjazdy budują nasze lepsze zrozumienie i komunikację. Cenimy sobie możliwość wspólnego spędzania wieczoru od czasu do czasu.